Askı Stand (Asalak Stand)

Askı stand, asalak stand ve parazit stand olmak üzere 3 farklı şekilde adlandırılan teşhir standları; genellikle cross-marketing aktivitelerinde tercih edilmektedir. (Örneğin; makarna reyonuna ketçap konumlandırmak amacıyla). Bu sebeple çok sınırlı sayıda ürün taşıma kapasitesine sahiptirler. Metal sac, tel ve plastikten üretilebileceği gibi, yumuşak PVC'den cepli olarak imal edilebilir. Cep sayısı ve ölçüleri ilgili ürüne göre şekillendirilir.
Askı Stand Örnekleri:
askı stand, askılı stand, asalak stand, pvc stand, pvc cepli stand, kanguru stand, pvc askı stand askı stant, askılı stant, asalak stant, pvc stant, pvc cepli stant, kanguru stant, pvc askı stant askı standlar, askı stantlar, askılı standlar, askılı stantlar, asalak standlar, asalak stantlar, pvc cepli standlar, askı stand örnekleri

İnternet sitemizde sınırlı sayıda örneğe yer verilmiştir. Daha fazla örnek için firmamız ile irtibata geçerek katalog talebinde bulunabilirsiniz.

Site Hakkında

başar ambalaj BAŞAR Ambalaj A.Ş. ürün teşhir standı üretimi alanında 1978 senesinden beri faaliyet göstermektedir. TeshirStandi.com sitesi ile sunduğu ürünleri tanıtmanın yanı sıra, hitap ettiği kitleyi bu ürünler hakkında bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.
Firma hakkında daha detaylı bilgi almak ve kurumsal iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.