Metal Stand

Metal stand üretiminde kullanılan boru, sac ve tel hammaddeler çeşitli işlemlerden geçirilerek nihai ürün ortaya çıkartılır. Bu işlemler şu sıra ile ilerlemektedir;
  • Malzemelerin tasarıma bağlı olarak kesme, delme, bükme ve benzeri şekillendirme işlemlerinden geçirilmesi,
  • Şekilllendirilmesi tamamlanan hammaddelerin çapak, yağ, toz ve benzeri yabancı maddelerden arındırılarak boyanması,
  • Boyası tamamlanan parçaların bir araya getirilerek son kontrollerinin yapımı, paketlenmesi ve sevk edilmesi.
Daha önce de belirtildiği üzere metal stand üretiminde üç ana girdi vardır. Bunlar sac, profil boru ve tel'dir.
  • Sac; raf yapımında, alınlıkların ve görsel alanların yapımında, perfore edilerek (delikli sac haline getirmek) askı kancalarının asılacağı arkaplan sacı yapımında kullanılır.
  • Profil; kutu profil (4 köşe) ve boru profil (silindirik) olmak üzere iki çeşittir. Ayakların ve gövdeyi tutan yan sütunların yapımında kullanılır.
  • Tel; 2-3-5-7 mm şeklinde farklı kalınlıkları ve 4 köşe, 6 köşe, silindirik formunda olanları bulunmaktadır. Askı kancalarının yapımında, raf yapımında, çeşitli tezgah üstü standların gövdelerinin yapımında kullanılırlar.
Metal Stand Örnekleri:
metal stand, metal stant, metal standlar, metal teşhir standı, metal stand üreticileri, metal stand üreticisi, metal stantlar, metal stant üretimi, metal stand üretimi tel stand, tel standlar, tel stant, tel stantlar, tel stand üretimi, tel stant üretimi, tel stant üreticileri, tel stand üreticisi, tel teşhir standı, tel stand üretim tel stantlar, metal standlar, metal ayaklı stand, metal tezgah üstü stant, tel stant

İnternet sitemizde sınırlı sayıda örneğe yer verilmiştir. Daha fazla örnek için firmamız ile irtibata geçerek katalog talebinde bulunabilirsiniz.

Site Hakkında

başar ambalaj BAŞAR Ambalaj A.Ş. ürün teşhir standı üretimi alanında 1978 senesinden beri faaliyet göstermektedir. TeshirStandi.com sitesi ile sunduğu ürünleri tanıtmanın yanı sıra, hitap ettiği kitleyi bu ürünler hakkında bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.
Firma hakkında daha detaylı bilgi almak ve kurumsal iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.